Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to sl translation catalogue (48 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Explanation or submission guidelines
sl: Razlaga ali navodila za objavo.

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: None
sl: Brez

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: Add category
sl: Dodaj kategorijo

en: edit
sl: uredi

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Update
sl: Posodobitev

en: Question
sl: Vprašanje

en: All
sl: Vsi

en: Never
sl: Nikoli

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Published
sl: Objavljeno

en: URL alias
sl: URL psevdonim

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Basic
sl: Osnovno

en: published
sl: objavljeno

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Choice
sl: Možnost

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: Finished
sl: Končano

en: Publish
sl: Objavi

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: Revision information
sl: Različice

en: Multilingual support
sl: Večjezična podpora
