Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to sq translation catalogue (46 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Explanation or submission guidelines
sq: Shpjegime ose udhëzime mbi dërgimin

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Add category
sq: Shto kategori

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Update
sq: Rifresko

en: Question
sq: Pyetja

en: All
sq: Të gjitha

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Up to date
sq: Përditësuar

en: Published
sq: Publikuar

en: Unlimited
sq: Pa limit

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Choices
sq: Mundësitë e zgjedhjes

en: published
sq: publikuar

en: Publishing options
sq: Opsionet e publikimit

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Choice
sq: Zgjedhja

en: revert
sq: rikthe

en: Revision
sq: Revizioni

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: Finished
sq: Përfundoi

en: Publish
sq: Publiko

en: URL path settings
sq: Rregullimet e pozicionit të URL

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
sq: Kjo përmbajtje është ndryshuar nga një përdorues tjetër, ndryshimet nuk mund të ruhen.

en: Revision information
sq: Informacionet e revizionit

en: Multilingual support
sq: Suporti shumëgjuhësh

en: revisions
sq: revizionet
