Quizz (7.x-6.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (11 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Save
ht: Anrejistre

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj
