Quizz (7.x-6.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (101 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Explanation or submission guidelines
lv: Paskaidrojums vai ievietošanas vadlīnijas

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Response
lv: Atbilde

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Add category
lv: Pievienot kategoriju

en: edit
lv: labot

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Total
lv: Kopā

en: Statistics
lv: Statistika

en: Created
lv: Izveidots

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Allowed
lv: Atļauts

en: Always
lv: Vienmēr

en: Never
lv: Nekad

en: Up to date
lv: Jaunākais iespējamais

en: Score
lv: Iegūtie punkti

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Scale
lv: Mērogot

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: node
lv: mezgls

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Random
lv: Nejaušs

en: unanswered
lv: neatbildēt

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Do nothing
lv: Neveikt neko

en: Result
lv: Rezultāts

en: Manual
lv: Manuāli

en: published
lv: publicēts

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: first
lv: pirmais

en: Choice
lv: Izvēle

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Finished
lv: Pabeigts

en: Questions
lv: Jautājumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
lv: Saturu modificējis cits lietotājs; izmaiņas saglabāt nevar.

en: Available
lv: Pieejams

en: empty
lv: tukšs

en: Feedback form
lv: Atskauksmju forma

en: Feedback
lv: Atsauksme

en: Finish
lv: Pabeigt

en: and
lv: un

en: Choose an action
lv: Izvēlies darbību

en: Choose one
lv: Izvēlies vienu

en: Direction
lv: Virziens

en: of
lv: no

en: color
lv: krāsa

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Parent ID
lv: Vecāka ID

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Multilingual support
lv: Daudzvalodu atbalsts

en: Backwards navigation
lv: Pārvietošanās atpakaļ

en: Pass rate
lv: Nokārtošanas līmenis

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: New revision
lv: Jauna revīzija

en: You have already passed this @quiz.
lv: Jūs jau esat nokārtojis šo testu.

en: Question Results
lv: Jautājumu rezultāti

en: Revision log message
lv: Revīzijas žurnāla pieraksti

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lv: Sniedziet informāciju par veikto labojumu. Šī informācija palēdzēs citiem autoriem saprast labojuma iemeslu.

en: Attempts allowed
lv: Atļautie mēģinājumi

en: Summary options
lv: Kopsavilkuma iespējas
