Quizz (7.x-6.0-beta1) - en to oc translation catalogue (75 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Language
oc: Lenga

en: Explanation or submission guidelines
oc: Explicacion o règlas de contribucion

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Response
oc: Responsa

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Category
oc: Categoria

en: Add category
oc: Apondre una categoria

en: edit
oc: modificar

en: Back
oc: Precedent

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Update
oc: Metre a jorn

en: Views
oc: Vistas

en: Teaser
oc: Acròcha

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: All
oc: Tot

en: Always
oc: Totjorn

en: Never
oc: Pas jamai

en: Up to date
oc: A jorn

en: Score
oc: Marca

en: Published
oc: Publicat

en: URL alias
oc: Aliàs d'URL

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Terms
oc: Tèrmes

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Choices
oc: Causidas

en: Random
oc: A l'azard

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Full
oc: Complet

en: published
oc: publicat

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Publishing options
oc: Opcions de publicacion

en: Create new revision
oc: Crear una revision novèla

en: first
oc: primièr

en: Choice
oc: Causida

en: revert
oc: restablir

en: current revision
oc: version en cors

en: Finished
oc: Fin de l'installacion

en: Select
oc: Seleccionar

en: Publish
oc: Publicar

en: URL path settings
oc: Paramètres dels camins d'URL

en: This content has been modified by another user, changes cannot be saved.
oc: Aqueste contengut es estat modificat per un autre utilizaire, impossible d'enregistrar las modifications.

en: Available
oc: Disponible

en: empty
oc: vide

en: Finish
oc: Finir

en: Generate
oc: Generar

en: of
oc: sus

en: Revision information
oc: Informacions sus las revisions

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Multilingual support
oc: Gestion multilingüa

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion

en: New revision
oc: Revision novèla

en: Revision log message
oc: Messatge del jornal de revision

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
oc: Proporcioneu una explicacion dels canvis que sètz fent. Aquò ajudarà a d'autres autors a entendre vòstras motivacions.

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
oc: Opcionalment, especifiqueu una URL alternativa per la qual se pòt accedir a aqueste contengut. Per exemple, "quisom" al escriure una pagina amb informacion sobre nosautres. Utilizatz un camin relatiu e no afegiu la barra final o l'àlies URL no funcionarà.
