Quizz multichoice question (7.x-6.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
ca: Opcions avançades

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Answer
ca: Resposta

en: Choose one
ca: Escolliu-ne una

en: Multiple answers
ca: Múltiples respostes correctes

en: Correct
ca: Correcte

en: Random order
ca: Ordre aleatori
