Quizz multichoice question (7.x-6.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Answer
cs: Odpověď

en: Choose one
cs: Vyberte jednu

en: Multiple answers
cs: Vícenásobné odpovědi

en: Correct
cs: Správně

en: Quiz Question
cs: Kvízová otázka
