Quizz multichoice question (7.x-6.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Answer
da: Svar

en: Choose one
da: Vælg en
