Quizz multichoice question (7.x-6.0-alpha4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Answer
de: Antwort

en: Add choice
de: Auswahl hinzufügen

en: Correct
de: Korrekt

en: This provides multiple choice questions for use by the Quiz module.
de: Ermöglicht Fragen mit mehrfachen Antworten im Quizmodul.

en: Random order
de: Zufällige Reihenfolge
