Quizz multichoice question (7.x-6.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Advanced options
hu: Haladó lehetőségek

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Answer
hu: Válasz

en: go back
hu: vissza

en: Choose one
hu: Választás

en: Multiple answers
hu: Többszörös válaszok

en: Correct
hu: Helyes

en: Quiz Question
hu: Kvíz kérdés

en: You have not marked any alternatives as correct. If there are no correct alternatives you should allow multiple answers.
hu: Egyetlen lehetőség sem lett helyesnek megjelölve. Ha nincs helyes válaszlehetőség, akkor engedélyezni kell a több helyes válasz módot.

en: The alternative is marked as correct, but gives more points if you don't select it.
hu: A lehetőség helyesnek lett megjelölve, de több pont jár, ha nincs kiválasztva.

en: The alternative is not marked as correct, but gives more points if you select it.
hu: A lehetőség nincs helyesnek jelölve, de több pont kerül kiosztásra ha ki van választva.

en: Feedback if chosen
hu: Visszajelzés, ha ki lett választva

en: Feedback if not chosen
hu: Visszajelzés, ha nem lett kiválasztva

en: Score if chosen
hu: Pont, ha ki lett választva

en: Score if not chosen
hu: Pont, ha nem lett kiválasztva

en: Random order
hu: Véletlenszerű rendezés

en: Simple scoring
hu: Egyszerű pontozás

en: Your settings will be remembered.
hu: A beállítások mentése megtörtént.

en: Give max score if everything is correct. Zero points otherwise.
hu: Legmagasabb pontszám, ha minden helyes. Nulla pont minden más esetben.

en: Multiple choice question
hu: Több válaszlehetőséges kérdés

en: Default number of alternatives
hu: Az alternatívák alapértelmezett száma

en: Multiple choice question type for quiz.
hu: Több válaszlehetőséges kérdés típus a kvízhez.

en: The default number of alternatives must be between 2 and 50
hu: Az alternatívák alapértelmezett száma 2 és 50 közötti kell, hogy legyen

en: Default scoring method
hu: Alapértelmezett pontozási mód

en: Choose the default scoring method for questions with multiple correct answers.
hu: Alapértelmezett pontozási eljárás választása a több jó válasszal rendelkező kérdésekhez.

en: Give minus one point for incorrect answers
hu: Adjon mínusz 1 pontot a helytelen válaszokért

en: Give one point for each incorrect option that haven't been chosen
hu: Egy pont adása minden ki nem választott rossz válaszért

en: You are not allowed to view the solution for this question
hu: Ennek a kérdésnek a megoldásai nem tekinthetőek meg
