Quizz multichoice question (7.x-6.0-alpha4) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
vi: Tùy chọn nâng cao

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Answer
vi: Trả lời

en: Choose one
vi: chọn một
