Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Add choice
lt: Pridėti pasirinkimą
