Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Answer
lv: Atbilde

en: Choose one
lv: Izvēlies vienu
