Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Answer
pl: Odpowiedź

en: Add choice
pl: Dodaj wybór

en: go back
pl: wstecz

en: Choose one
pl: Wybierz jedno

en: Multiple answers
pl: Wielokrotny wybór

en: Correct
pl: Poprawnie

en: This provides multiple choice questions for use by the Quiz module.
pl: Moduł dostarcza pytań wielokrotnego wyboru dla modułu Quiz.

en: Quiz Question
pl: Pytanie quizu

en: You have not marked any alternatives as correct. If there are no correct alternatives you should allow multiple answers.
pl: Nie oznaczono żadnej odpowiedzi jako prawidłowa. Jeśli nie ma żadnej poprawnej odpowiedzi musi być włączona możliwość zaznaczania wielu odpowiedzi.

en: The alternative is marked as correct, but gives more points if you don't select it.
pl: Odpowiedź jest poprawna, ale więcej punktów można dostać za jej nie wybieranie.

en: The alternative is not marked as correct, but gives more points if you select it.
pl: Odpowieź nie jest poprawna, ale jej wskazanie jest wyżej punktowane.

en: Feedback if chosen
pl: Informacja, jaka się wyświetli, jeśli odpowiedź zostanie zaznaczona

en: This feedback is given to users who chooses this alternative.
pl: Wprowadź informację, jaką zobaczy uczestnik który wybrał tą odpowiedź.

en: Feedback if not chosen
pl: Informacja, jaka się wyświetli, jeśli odpowiedź nie zostanie zaznaczona

en: This feedback is given to users who doesn't choose this alternative.
pl: Wprowadź informację, jaką zobaczy uczestnik który nie wybrał tej odpowiedzi.

en: Score if chosen
pl: Punkty za wybranie tej odpowiedzi

en: Score if not chosen
pl: Punkty za niewybranie tej odpowiedzi

en: Random order
pl: Losowa kolejność

en: Simple scoring
pl: Prosta punktacja

en: Your settings will be remembered.
pl: Twoje ustawienia zostaną zapamiętane.

en: Score if chosen: @sc Score if not chosen: @nc
pl: Punktuj jeśli wskazano: @sc Punktuj jeśli nie wskazano: @nc

en: Quiz Multichoice
pl: Quiz wielokrotnego wyboru

en: Allow any number of answers(checkboxes are used). If this box is not checked, one, and only one answer is allowed(radiobuttons are used).
pl: Zezwól na wiele odpowiedzi (zostaną użyte pola wielokrotnego wyboru). Jeśli nie wybierzesz tej opcji tylko jedna odpowiedź będzie prawidłowa (zostaną użyte przyciski jednokrotnego wyboru).

en: Give max score if everything is correct. Zero points otherwise.
pl: Przydziel maksymalną liczbę punktów, jeśli wszystkie odpowiedzi są prawidłowe. W przeciwnym razie przydziel zero punktów.

en: Multiple choice question
pl: Pytanie wielokrotnego wyboru

en: Default number of alternatives
pl: Domyślna liczba alternatywnych odpowiedzi

en: Multiple choice question type for quiz.
pl: Pytanie typu wielokrotnego wyboru dla quizu.

en: The default number of alternatives must be between 2 and 50
pl: Domyślna liczba odpowiedzi musi być z przedziału od 2 do 50

en: Your question allows multiple answers. Only one of the alternatives have been marked as correct. If this wasn't intended please !go_back and correct it.
pl: To pytanie zezwala na wybór wielu odpowiedzi, przy czym tylko jedna odpowiedź została oznaczona jako prawidłowa. Jeśli nie takie było zamierzenie i chcesz poprawić naciśnij !go_back i skoryguj ustawienie.

en: Your question doesn't allow multiple answers. More than one of the alternatives have been marked as correct. If this wasn't intended please !go_back and correct it.
pl: To pytanie nie zezwala na wybór wielu odpowiedzi, a oznaczono więcej niż jedną odpowiedź jako poprawną. Jeśli nie takie było zamierzenie i chcesz poprawić naciśnij !go_back i skoryguj ustawienie.

en: Default scoring method
pl: Domyślna punktacja

en: Choose the default scoring method for questions with multiple correct answers.
pl: Wybierz domyślny sposób punktowania dla pytań z wieloma prawidłowymi odpowiedziami.

en: Give minus one point for incorrect answers
pl: Odejmij po jednym punkcie za każdą nieprawidłową odpowiedź

en: Give one point for each incorrect option that haven't been chosen
pl: Dodawaj punkty za niewybranie błędnej odpowiedzi

en: You are not allowed to view the solution for this question
pl: Nie masz uprawnień do podglądu prawidłowych odpowiedzi
