Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Advanced options
sv: Fler alternativ

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Answer
sv: Svar

en: Choose one
sv: Välj en

en: Multiple answers
sv: Flera svar

en: Correct
sv: Rätt

en: This provides multiple choice questions for use by the Quiz module.
sv: Detta tillhandahåller flervalsfrågor för användning med modulen Quiz.
