Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Advanced options
uk: Розширені параметри

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Answer
uk: Відповідь

en: Add choice
uk: Додати вибір

en: go back
uk: перейти назад

en: Choose one
uk: Виберіть один

en: Multiple answers
uk: Кілька відповідей

en: Correct
uk: Виправити

en: This provides multiple choice questions for use by the Quiz module.
uk: Дозволяє створювати різноманітні питання для використання в модулі тестування.

en: Random order
uk: Випадковий порядок

en: Simple scoring
uk: Простий підрахунок

en: The default number of alternatives must be between 2 and 50
uk: Базова кількість альтернативних відповідей має бути від 2 до 50.

en: Your question allows multiple answers. Only one of the alternatives have been marked as correct. If this wasn't intended please !go_back and correct it.
uk: Ваше питання підтримує кілька варіантів відповіді. Був позначений як правильний лише один з варіантів. Якщо це не планувалося, будь ласка !go_back і відредагуйте питання.

en: Your question doesn't allow multiple answers. More than one of the alternatives have been marked as correct. If this wasn't intended please !go_back and correct it.
uk: Ваше питання не підтримує кілька варіантів відповіді. Було позначено як правильний понад один варіант. Якщо це не планувалося, будь ласка !go_back і відредагуйте питання.

en: You are not allowed to view the solution for this question
uk: Ви не можете переглядати правильні відповіді на це питання

en: Choose all that apply
uk: Оберіть все, що підходить
