Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Answer
fi: Vastaa

en: Quiz Question
fi: Tehtävän osio

en: Random order
fi: Satunnainen järjestys
