Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Answer
he: תשובה

en: Score if chosen: @sc Score if not chosen: @nc
he: ניקוד אם נבחר: @sc ניקוד אם לא נבחר: @nc

en: Multiple choice question
he: שאלה אמריקאית

en: @quiz feedback
he: פידבק @quiz
