Quizz multichoice question (7.x-6.0-beta1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: Answer
id: Jawab

en: Choose one
id: Pilih salah satu

en: Multiple choice question
id: Soal Pilihan Ganda
