Quizzler (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: required
af: verpligtend

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Options
af: Opsies

en: Question
af: Vraag
