Quizzler (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: required
ca: necessari

en: Weight
ca: Pes

en: Required
ca: Necessari

en: Options
ca: Opcions

en: Question
ca: Pregunta

en: Answer
ca: Resposta
