Quizzler (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Delete
da: Slet

en: required
da: obligatorisk

en: Weight
da: Vægt

en: Required
da: Obligatorisk

en: Options
da: Valg

en: Question
da: Spørgsmål

en: Answer
da: Svar

en: Instructions
da: Vejledning
