Quizzler (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: required
fr: requis

en: Weight
fr: Poids

en: Required
fr: Requis

en: Answer
fr: Réponse

en: Multiple choice question
fr: Question à choix multiples

en: Correct?
fr: Correct ?
