Quizzler (7.x-1.1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: required
id: dibutuhkan

en: Weight
id: Bobot

en: Required
id: Wajib

en: Options
id: Opsi

en: Question
id: Pertanyaan

en: Answer
id: Jawab

en: Multiple choice question
id: Soal Pilihan Ganda
