Quizzler (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Required
ro: Necesar

en: Options
ro: Opțiuni

en: Question
ro: Întrebare

en: Answer
ro: Răspuns

en: Instructions
ro: Instructiuni
