Quizzler (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: required
sk: požadované

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Options
sk: Nastavenia

en: Question
sk: Otázka

en: Instructions
sk: Inštrukcie
