Quizzler (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Options
sl: Možnosti

en: Question
sl: Vprašanje
