Quizzler (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: required
sq: kërkohet

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Question
sq: Pyetja
