Quizzler (7.x-1.11) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: required
be: абавязкова

en: Weight
be: Вага

en: Required
be: Абавязкова

en: Options
be: Налады

en: Question
be: Пытанне

en: Answer
be: Адказ
