Quizzler (7.x-1.11) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Question
bo: དྲི་བ
