Quizzler (7.x-1.11) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: required
de: erforderlich

en: Weight
de: Gewichtung

en: Required
de: Erforderlich

en: Options
de: Optionen

en: Question
de: Frage

en: Answer
de: Antwort

en: Instructions
de: Anleitung

en: Correct?
de: Richtig?
