Quizzler (7.x-1.11) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Required
el: Υποχρεωτικό

en: Options
el: Επιλογές

en: Question
el: Ερώτηση

en: Instructions
el: Οδηγίες
