Quizzler (7.x-1.11) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: required
fi: pakollinen

en: Weight
fi: Paino

en: Required
fi: Pakollinen

en: Options
fi: Valinnat

en: Question
fi: Kysymys

en: Answer
fi: Vastaa

en: Instructions
fi: Ohjeet
