Quizzler (7.x-1.11) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Question
kn: ಪ್ರಶ್ನೆ
