Quizzler (7.x-1.11) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: required
no: påkrevet

en: Weight
no: Vekt

en: Required
no: Obligatorisk

en: Options
no: Valg

en: Question
no: Spørsmål

en: Answer
no: Svar

en: Multiple choice question
no: Flervalgsspørsmål
