Quizzler (7.x-1.11) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Required
fa: اجباری

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Question
fa: سوال
