Quizzler (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: required
pt: necessário

en: Weight
pt: Peso

en: Required
pt: Obrigatório

en: Options
pt: Opções

en: Question
pt: Pergunta

en: Answer
pt: Resposta

en: Multiple choice question
pt: Questão de múltipla escolha

en: Correct?
pt: Correto?
