Quizzler (7.x-1.12) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: required
bg: Задължително

en: Weight
bg: Тегло

en: Required
bg: Задължително

en: Options
bg: Параметри

en: Question
bg: Въпрос
