Quizzler (7.x-1.12) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Weight
bs: Težina

en: Required
bs: Obavezno

en: Options
bs: Opcije

en: Question
bs: Pitanje
