Quizzler (7.x-1.12) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: required
es: necesario

en: Weight
es: Peso

en: Required
es: Obligatorio

en: Options
es: Opciones

en: Question
es: Pregunta

en: Answer
es: Respuesta

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Attempts
es: Intentos

en: Multiple choice question
es: Pregunta de opción múltiple

en: Correct?
es: ¿Correcto?
