Quizzler (7.x-1.12) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: required
ka: აუცილებელი

en: Weight
ka: წონა

en: Required
ka: სავალდებულო

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Question
ka: შეკითხვა
