Quizzler (7.x-1.12) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Required
km: ទាមទារ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Question
km: សំណួរ
