Quizzler (7.x-1.12) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: required
lt: būtinas

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Options
lt: Nustatymai

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas
