Quizzler (7.x-1.12) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Weight
mn: Жин

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт
