Quizzler (7.x-1.12) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: required
tr: gerekli

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Required
tr: Zorunlu

en: Options
tr: Seçenekler

en: Question
tr: Soru

en: Answer
tr: Cevap

en: Multiple choice question
tr: Çoktan seçmeli soru
