Quizzler (7.x-1.13) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: required
ja: 必須

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Options
ja: オプション

en: Question
ja: 質問

en: Answer
ja: 回答

en: Attempts
ja: 試み

en: Multiple choice question
ja: 複数選択問題
