Quizzler (7.x-1.13) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Required
th: จำเป็น

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Question
th: คำถาม

en: Answer
th: คำตอบ

en: Attempts
th: จำนวนการสอบ
