Quizzler (7.x-1.14) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: required
cs: vyžadováno

en: Weight
cs: Váha

en: Required
cs: Povinné

en: Options
cs: Možnosti

en: Question
cs: Otázka

en: Answer
cs: Odpověď

en: Attempts
cs: Pokusy
