Quizzler (7.x-1.14) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: required
et: kohustuslik

en: Weight
et: Kaal

en: Required
et: Kohustuslik

en: Options
et: Valikud

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus
