Quizzler (7.x-1.14) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: required
hr: potrebno

en: Weight
hr: Težina

en: Required
hr: Nužno

en: Options
hr: Opcije

en: Question
hr: Pitanje
